Nasza oferta

Firma Dyniewicz specjalizuje się w transporcie osobowym. Oferujemy usługi transportowe zarówno dla grup zorganizowanych, jak również osób indywidualnych ifirm. Dysponujemy pojazdami różnego rodzaju, co sprawia, że jesteśmy w stanie obsługiwać różnego typu zlecenia. Z naszej oferty może więc skorzystać zarówno ten, kto potrzebuje busa lub autokaru na wycieczkę, jak i ten kto chciałby wynająć samochody na wesele.  Posiadamy samochody renomowanej marki Mercedes. Jest to firma sprawdzona, dzięki której zawsze wiemy, że transport będzie bezpieczny i komfortowy. Ponadto, każdemu pasażerowi jesteśmy w stanie zaoferowac ubezpieczenie NW.

 

Nasza firma to znana w kraju wypożyczalnia samochodów luksusowych. Posiadamy Mercedesa klasy C i Mercedesa klasy E. Są to wyjątkowo wygodne samochody z niezwykle luksusowym wnętrzem. Wysoka jakość tych pojazdów gwarantuje pasażerom komfort jazdy.

 

Oferujemy wynajem limuzyn na każdą okazję – wieczór panieński/kawalerski, studniówki, bale, bankiety, imprezy firmowe, spotkania biznesowe, wesela. Mimo że nasza siedziba znajduje się w Warszawie, oferujemy swoje usługi również poza jej granicami. Wystarczy zadzwonić, a my przedstawimy Państwu indywidualną wycene.

 

W ramach transportu osobowego realizujemy również przewozy turystyczne. Tutaj również wykorzystujemy pojazdy marki Mercedes – busy i autokary. Naszą prawdziwą dumą jest Mercedes Sprinter VIP6 Salonik. Jest to bardzo luksusowy sześcioosobowy bus, którego wnętrze przypomina salon. To doskonały pojazd do przewozu pasażera VIP gdyż zarówno jego wnętrze, jak i część zewnętrzna wyglądają niezwykle luksusowo.

 

Nasi kierowcy są uprzejmi, kulturalni i posługują się językami obcymi. Z tego względu przyjmujemy też zamówienia od cudzoziemców, którzy nie potrafią mówić w języku polskim oraz nie posiadają tłumacza.

Szybki kontakt

Dyniewicz Krzysztof usługi transportowe
ul.Chodkiewicza 7/79
02-593 Warszawa

E: kontakt@dyniewicz.com
K: +48 603 079 108
K: +48 693 456 361
T: 22 314 75 66
T: 22 408 56 18