O firmie

Znajdująca się w Warszawie firma Dyniewicz posiada kilkanaście lat doświadczenia w branży transportowej. Działamy na rynku od 1999 roku. Przez ten czas doskonaliliśmy się w branży zdobywając zaufanie i aprobatę klientów. Rozpoczynaliśmy działalność od jednego busa, a dziś posiadamy kilkanaście wysokiej klasy pojazdów. Obecnie jesteśmy już rozpoznawalni nie tylko wśród Polaków, ale również zagranicznych gości.

 

Tym, co cieszy nas najbardziej, jest fakt, że klienci do nas wracają. Jest to dla nas najlepszą rekomendacją. Ze swej strony zawsze staramy się oferować najwyższą jakość usług oraz stosować się do wymagań klienta. Oferujemy pojazdy najlepszej jakości, dlatego podróżowanie z nami jest przyjemne i komfortowe. Dbamy o to, by pojazdy były w pełni sprawne, bezpieczne, czyste i zadbane. Nasi kierowcy wyróżniają się nie tylko ogromnym doświadczeniem, ale także tym, że są sympatycznymi ludźmi w towarzystwie których podróżuje się ciekawie i przyjemnie.

 

Nasza firma może się pochwalić licznymi certyfikatami i licencjami, dzięki którym każdy klient może mieć pewność, że decydując się na współpracę z nami stawia na pełen profesjonalizm. Pracujemy zgodnie z prawem dotyczącym krajowego i międzynarodowego transportu osobowego. Jest ono stosowane nie tylko w naszym kraju, ale także na terenie Unii Europejskiej.

 

Zapewniamy transport osobowy różnego rodzaju. Oferujemy wycieczki turystyczne dla grup zorganizowanych, jak również dla turystów indywidualnych. Współpracujemy z wieloma korporacjami, którym zapewniamy transport pracowników – codziennie do pracy, jak również na spotkania integracyjne, wycieczki i podróże służbowe. Nasi kierowcy posługują się językami obcymi co sprawia, że jesteśmy przygotowani do tego, by podróżowali z nami cudzoziemcy nieznający języka polskiego.

Szybki kontakt

Dyniewicz Krzysztof usługi transportowe
ul.Chodkiewicza 7/79
02-593 Warszawa

E: kontakt@dyniewicz.com
K: +48 603 079 108
K: +48 693 456 361
T: 22 314 75 66
T: 22 408 56 18