Dodatkowe usługi

Korzystanie z usług naszej firmy nie musi jedynie oznaczać wynajęcia limuzyny z kierowcą. Dla swoich Klientów posiadamy szereg ofert dodatkowych. Istnieją one po to, by maksymalnie zwiększyć komfort naszego Klienta.

 

Oferujemy zatem napoje i przekąski na pokładzie za niewielką dopłatą.

 

Do bardziej wyszukanych ofert należy organizacja bankietów, konferencji oraz spotkań służbowych. Dzięki nam każdy szczegół spotkania będzie odpowiednio dopracowany, a nasz Klient może sam poczuć się gościem, a nie organizatorem. Ponadto, możemy zapewnić gościom konferencji odpowiednią rozrywkę w czasie czasu wolnego.

 

Jesteśmy w stanie w profesjonalny sposób zapoznać klientów z historią, zabytkami, ciekawymi miejscami oraz stylem życia stolicy. W ramach usług turystycznych rezerwujemy noclegi, restauracje; kupujemy bilety i inne. Swoją ofertę dostosowujemy do potrzeb danej osoby. Z tego względu oferujemy zróżnicowane wycieczki w zależności od zainteresowań. Chętnie przyjmujemy zlecenia od gości zagranicznych. Nasi kierowcy posługują się językami obcymi, dlatego mogą się porozumiewać bez obecności tłumacza. Poza tym są oni kulturalnymi, taktownymi i dyskretnymi osobami, dzięki czemu podróżowanie w ich towarzystwie jest wyjątkowo przyjemne.

 

Możliwość zamówienia usług dodatkowych sprawia, że współpraca z nami jest efektywna i wielopłaszczyznowa. Zaufało już nam wiele osób prywatnych, grup zorganizowanych, przedstawicieli dużych firm oraz klienci VIP. Cieszymy się bardzo dobrą opinią oraz znakomitymi referencjami w branży, co stanowi gwarancję jakości naszych usług dla każdego nowego Klienta.

Szybki kontakt

Dyniewicz Krzysztof usługi transportowe
ul.Chodkiewicza 7/79
02-593 Warszawa

E: kontakt@dyniewicz.com
K: +48 603 079 108
K: +48 693 456 361
T: 22 314 75 66
T: 22 408 56 18